"Néha visszamegyek húszévesbe"

Daróczi állítólagos kedvese és Némedi Mari a Való Világban?

Nem mindennapi meglepetések érték a valóságshow válogatásán résztvevőket - Felbukkant Nóra, aki korábban a volt kormányszóvivő állítólagos szerelmeként szerepelt a sajtóban, és Némedi Mari színművésznő is.

2010.09.17 08:35ma.hu

Érdekes szereplők lehetnek a Való Világ negyedik szériájában - Némedi Mari színésznő azért jelentkezett a show-ba, mert úgy érzi, ott végre megmutathatná, ki is ő valójában.

Elég sok minden terjedt el róla az utóbbi időben, és ő szeretné bebizonyítani: nem úgy van, ahogy sokan gondolják! Ő a legismertebb jelentkező a reality-be, megjelenése mindenkit váratlanul ért. Nemcsak hülyeségeket, hasznos dolgokat is csinálna, ha bekerülne a show-ba - árulta el.

Némedi Mari - Fotó: rtlklub.hu

Némedi Mari szerint az ő korabeli hölgyek is lehetnek vonzóak, hátha még társát is megtalálja. Olykor húszévesként viselkedik, de persze párt inkább a korabeliekből választana - mondta. Sokan megdöbbentek azon is, hogy a válogatáson feltűnt Nóra, a hölgy, aki korábban számos újságcikkben szerepelt, mint Daróczi Dávid egykori kormányszóvivő szerelme. Elmondta: valóban volt a válogatáson, és esélyes a bekerülésre. Jól teljesített véleménye szerint - adta hírül a Napi Ász.

Az előző évek során már három részt megért Való Világ most más színezetet kaphat, hiszen az ORTT helyébe lépett Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság már azelőtt ellenőrzése alá vonná a Való Világ című valóságshowt, hogy az RTL Klub megmutatná az első részt.

Már korábban felröppentek a hírek arról, hogy a műsorban nem lehet például vetkőzés és szex, amennyiben igen, akkor csak késő esti műsorsávot kaphat a Való Világ.

Szalai Annamária,
a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság vezetője arra készült, hogy etikai kódexet írjon a műsorhoz. A szabályok be nem tartása pedig milliós nagyságrendű pénzbüntetést, de akár több órás adásszünetet is jelenthet.

Átvizsgálnák a szereplőkkel kötött szerződéseket. A válogatón megjelenő személyeknek alá kellett írniuk, hogy saját elhatározásukból jelentkeztek a műsorba, nem állnak cselekvőképességet kizáró gondnokság alatt, valamint hogy nincs ellenük folyamatban büntetőeljárás - kértek tehát szokásos erkölcsi nyilatkozatot, hogy jogilag védve legyenek az utólagos reklamációktól.

Egyelőre nem lehet tudni, pontosan milyen szabályokkal szigorítaná az NMHH a show-t.

Némedi Mari legutóbb Klapka Dennis-t akarta befogadni...

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.