"Az a nő hazudik"

Daróczi barátja kegyeletsértésért indítana vizsgálatot a "szerető" ellen

Daróczi barátja, aki korábban a kormányszóvivő másságáról és lelki problémáiról nyilatkozott, rendőrségi vizsgálatot indíttatna Nóra ellen kegyeletsértésért.

2010.07.09 06:30Napi Ász Online

Daróczi Dávid barátja kitart véleménye mellett, miszerint Nóra semmiféle kapcsolatban nem állt a volt kormányszóvivővel.

Elmondása szerint egy szó sem esett róla ismeretségük alatt. Szerinte Nóra pszichésen beteg személyiség, akit lehet, hogy már kezelnek valahol, ám ha nem, sürgősen kezelésre szorulna.

- Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy ez a nő hazudik - mondta el a NapiászOnline.hu-nak a barát. - Soha, egyetlen szóval nem említette őt nekem Joci, ellenben Claudiáról nagyon sokat beszélt. Semmiféle kapcsolat nem volt köztük, sem szexuális, sem baráti, sem szerelmi, semmilyen, még csak nem is találkoztak soha. A bibliáról, amit mutogatott, az a véleményem, hogy eleve ritkán ajándékoz ilyet az ember, pláne nem angol nyelvűt, és Joci soha nem írt volna bele ilyen ordenáré módon filctollal, de nem is tett volna felkiáltójelet a két szó után" - vélekedett az elhunyt Daróczi Dávid barátja.

"Az hagyján, hogy magát minősíti a hazugságaival, de Dávid emlékét is sárba tiporja, ami szerintem kimeríti a kegyeletsértés fogalmát, és rendőri eljárást igényel. Nóra egy beteg ember, akit, ha még nem kezelnek, sürgősen pszichiátriai gondozásba kellene venni" - mondta a NapiÁsz Online-nak a volt kormányszóvivő barátja.

Öngyilkossága előtt ismerte meg bátyjait Daróczi!

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.