Everybody's kung fu fighting?
Ketten kezdték, ötven fős tömegverekedés lett belőle
Egy félreértett mozdulat, egy thai-boxoló, és egy kellően zsúfolt áruház: mindössze ennyi kellett ahhoz, hogy percek alatt hatalmas tömegverekedés alakuljon ki az egyik bécsi áruházban.
2013.09.24 17:16ma.huA rendőrségnek kellett közbeavatkoznia, amikor a bécsi Lugner City bevásárlóközpontban tömegverekedés tört ki a látogatók között. A harc eredetileg két férfi közt robbant ki, de perceken belül vagy négy tucatnyian csatlakoztak hozzájuk, míg már senki nem tudta, kit miért ütnek.

A csata valamikor éjjel fél 12 körül indult, amikor egy járókelő megütött egy 21 éves, ismert thai-boxolót, majd elszaladt a tömegben. A sportoló követte az ismeretlent - akiről nem derült ki, hogy miért kötött bele a harcművészbe -, de ekkor egy biztonsági őr lépett mögé és meg akarta kérni, hogy nyugodjon meg, de ahogy megérintette a férfit, az lendületből fordult hátra és úgy megütötte az őr orrát, hogy az eltört.
A csihi-puhihoz rövidesen további harcolók csatlakoztak, a rendőrök megérkezése után pedig a thai-boxoló elnézést kért a biztonsági embertől, mondván, támadásként értékelte az érintést és "reflexből ütött".
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06