Testközelbe kerültek a VV-lakók a milliókkal
Képek: Elakadt a villalakók szava
Több hónapnyi bezártság után már csak napok választják el az utolsó négy villalakót attól, hogy közülük valamelyiknek örökre megváltozzon az élete. Elsőként a pénznyereménnyel találkoztak.
2012.02.21 10:29RTL KlubÉrtékes csomag érkezett a Villalakókhoz. Amikor kinyitották a böröndöt és megpillantották a 12 millió forintot, Fecó alig hitt a szemének és a többiek sem nagyon tudták kezelni a helyzetet.
Seherezádé percekig szóhoz sem jutott, Attila pedig próbálta minnél távolabb tartani magát a nyereménytől. Az Összeférhetetlen elmondta, hogy ez pontosan olyan helyzet, mintha az Olimpiára készülnél, de már az edzésen az aranyérmet hordanád a nyakadban.
Aztán álmodoztak arról, hogy mihez kezdenének a 12 millió forinttal. Csaba befektetné a pénzt. Fecó a gyerekeinek tenné félre 5-5 millió forintot és a kamatokból élne. Seri vállalkozást indítana a nyereményből, ahol az anyukájával együtt dolgozhatna, de a legfontosabb persze a boldogság elérése lenne számára.
Vera szintén a boldogságot helyezte előtérbe és a pénzből először a családján segített volna - csakhogy az estét ő már nem a villában töltötte, így álmai ezen a módon már biztosan nem teljesülhetnek.
Attila nyugodt, hétköznapi életet szeretne magának a nyereményből, így végre esélye lehetne a családalapításra, amire eddig biztos anyagiak nélkül soha nem mert gondolni.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06