A szupermodell megúszott egy kellemetlen pert!
Folyton verekszik! Naomi Campbell gyógyíthatatlanul agresszív!
A szupermodell bizonyára kerek összeget firkanthatott csekkfüzetébe, hogy megvegye Gaby Gibson bejárónő hallgatását és megússzon egy igazán kellemetlen pert. A szépség talán mellőzhetné a folytonos verekedést!
Naomi gyönyörű párduc teste fürdőruhában!

Gibson 2005 novemberétől 2006 januárjáig dolgozott a modellnek bejárónőként. Ez idő alatt Campbell többször bántalmazta a nőt, és rögtön feljelentéssel fenyegette, ha nem talált meg azonnal egy farmernadrágot. Naomi, aki sokkmindent letagadott már életében természetesen Gibson vádjait is cáfolja.
A nézeteltérés viszont elcsitult, bár arról nincsenek hírek, hogy miként történt ez...de az biztos, hogy már többedszerre gyanúsították meg test bántalmazás miatt. 2007-ben ugyanis bevallotta, hogy hozzávágott egy telefont egy korábbi házvezetőnőjéhez, Ana Scolavino-hoz.
Emiatt 5 napos közmunkára ítélték, valamint részt kellett vennie egy kurzuson, amin megtanulhatta, hogyan kell levezetni hirtelen haragját anélkül, hogy rögtön ütni kezdene. -írja az 5 perc.hu.
A hozzá fűződő reményeket azonban nem váltotta valóra, mert bár a tanfolyamot teljesítette, félő, hogy a lényeget mégsem értette meg. Egy kitűnő tanuló ugyanis nem halmozott volna fel újabb 6 haragos kitöréssel kapcsolatos vádat 2008-ban.