Ütötte-verte az asszonyt
Lakásába zárt egy hajléktalan nőt egy nyíregyházi férfi
Személyi szabadság megsértésének gyanújával őrizetbe vett a rendőrség egy nyíregyházi férfit, aki fogva tartott egy hajléktalan nőt; a rendőrség kezdeményezi a férfi előzetes letartóztatását - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei főkapitányság sajtóügyeletese hétfőn az MTI-vel.
2010.11.08 12:26MTIA vasárnap őrizetbe vett 56 éves férfi albérleti lakásában egy hétig tartotta bezárva a 32 éves hajléktalan nőt, aki eredetileg önként költözött hozzá - mondta Fülöp Gergely rendőr százados. A szóvivő hozzátette: a férfi többször bántalmazta a nőt és elvette pénzét is.
A sértettnek vasárnap sikerült megszöknie, majd hajléktalan társaitól kért segítséget, akik értesítették a rendőrséget.
Fülöp Gergely közlése szerint a férfi ellen személyi szabadság megsértése mellett a bántalmazásokért súlyos testi sértés kísérlete miatt is eljárás indult.
A százados megjegyezte: a férfival szemben nők bántalmazása miatt két másik büntetőeljárás is folyik.