Life's Good

Az LG stílusos DVD lejátszókat vezet be

LG Electronics 2 két DVD lejátszót (DVS450H és DVS400H) mutatott be az IFA 2008-on. Mindkét termék finom eleganciát sugároz és fejlett funkciókkal rendelkezik, hogy megfeleljen a divatdiktátorok ízlésének.

2008.09.02 09:18Z., ma.hu

„Elegáns formatervezésű, csúcstechnológiás termékek gyártására törekszünk. A DVS450H és DVS400H miden elvárásunknak megfelel, hiszen tökéletesítettük a hang és képminőséget, és tervezőink kitüntetett figyelmet szenteltek a divatteremtő szemet gyönyörködtető megjelenésnek is” - mondta Weondae Kim, az LG Electronics Digital Media Company Media Marketing Csoport alelnöke.

Az LG DVS450H kiemelkedik a piacon kapható DVD lejátszók közül. Sok olyan modell van, amely elektronikája miatt csak fektetve használható, azonban a DVS450H biztosítja a vásárlónak azt a szabadságot, hogy maga döntsön arról, hogy vízszintesen vagy függőlegesen helyezi el a készüléket laposképernyős televíziójához illesztve. Ehhez a DVD-hez a legnagyobb kényelem kedvéért egy vízszintes csúszka ajtót és érintésalapú gombot terveztek. Ezeken felül, az LG DVS450H DivX HD videók lejátszására is kiválóan alkalmas. Ez azért előnyös, mert a DivX formátum kevés helyet foglal, mégis a legjobb minőségben játszhatjuk le a filmet.

A DVS400H DVD lejátszó audio CD rippelési funkcióval is rendelkezik – mintha egy ajándékdoboz lenne. A készülék lágy vonalvezetését a tradicionális távolkeleti bútorok ihlették. Lakkfekete, minimalista stílusa miatt olyan, mint egy ajándékdoboz, ezért kétségtelenül bármely lakberendezési stílushoz illeszkedhet. Fejlett technológiájának köszönhetően a beépített rippelés funkcióval audio CD anyagot MP3 formátummá tud konvertálni, amit el is mentehetünk USB-n keresztül. A csak CD-n hozzáférhető zene hallgatása ezáltal sokkal egyszerűbbé válhat.

Az LG legújabb DVD lejátszók néhány tulajdonságban megegyeznek. Mindkét lejátszó alkalmas normál felbontású DVD-ket Full HD felbontásban (1080 progressive scan) megjeleníteni HDMI csatlakozón keresztül, így az SD DVD-ket korábban soha nem látott, 6x tisztább képminőségben élvezhetjük. A széleskörű lejátszási kompatibilitás a másik közös előnyük ezeknek a lejátszóknak, amelyek DVD, CD, DivX, MP3, WMA és JPEG formátumokat egyformán kezelni tudnak.

Az LG elegáns megjelenésű lejátszói már idén októbertől kaphatók lesznek az európai piacokon.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.