A széleskörű, kommunikációért

Három szóvivője lesz a Fidesznek

A jövő héttől három szóvivője lesz a Fidesznek: Selmeczi Gabriella mellett Zsigó Róbert és Hoppál Péter országgyűlési képviselők is ellátnak majd szóvivői feladatokat.

2013.04.05 17:13MTI

Kocsis Máté, a Fidesz kommunikációs igazgatója elmondta: ő tett előterjesztést a két új szóvivőre, Orbán Viktor pártelnök-miniszterelnök pedig elfogadta a javaslatot. 

A kommunikációs igazgató azzal indokolta a két új szóvivő kinevezését, hogy így a Fidesz a jövőben szélesebb körben tudja majd kommunikálni az eredményeket, válaszolni a bírálatokra, és gyorsabban tud majd reagálni a sajtómegkeresésekre.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.