Fiatalok
Egy életveszélyes és három súlyos sérültje van a bakonyi balesetnek
Egy életveszélyes, három súlyos és egy könnyű sérültet szállítottak kórházba a vasárnap reggeli bakonyi baleset után.
2012.05.20 13:50MTIA 82-es főúton Zirc felől Veszprém irányába tartott személygépkocsijával egy 23 éves férfi, autójában egy 18, egy 15 és 12 éves lánnyal. Eplény után, a vasúti átjáró közelében eddig tisztázatlan okok miatt áttért a menetirány szerinti bal oldalra, és összeütközött a Veszprém felől érkező, 50 éves férfi autójával - közölte Orsós Károly, a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes sajtószóvivője.
A balesetben a 23 férfi súlyos, életveszélyes, a 18 éves lány, az 50 éves férfi és az egyik gyermek súlyos, a másik könnyű sérüléseket szenvedett.
A helyszínelés véget ért, a félpályás útlezárást feloldották.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06