Kállay-Saunders mamája az exbarátnőt szerette
Tolvai Reni nem beszél az anyósjelöltjével!
Másfél év után is csupán is legfeljebb órákban mérhető az az idő, amit Kállay-Saunders András édesanyja és szerelme együtt töltött. Miért nem találkozik egymással a két nő?
Kukkantson be Tolvai Reni lakásába!
Némi elégedetlenséget vélünk felfedezni Kállay-Saunders András édesanyjában, amikor fia szerelméről, a szintén megasztáros Tolvai Reniről esik szó. Az énekes mamája ugyanis meglepő módon annak ellenére nem tud szinte semmit fia választottjáról, hogy a fiatalok másfél éve együtt járnak!
Ennyi idő után már legalább a hivatalos bemutatáson túl kellett volna esni, ha nem is kétnaponta találkoznak. Csakhogy amint azt Katalin asszony a FEM3 csatornán Joshi Bharatnak elmondta, még ez sem történt meg, Renit csupán kétszer látta, pillanatokra, és nem volt lehetőség megismerkedni egymással.
Az egykor sikeres modellként dolgozó anyuka bevallotta, hogy próbál hozzászokni a gondolathoz, hogy lesz egy nő, aki "elrabolja" a fiát - András rögtön rá is vágta, hogy igen, "egy tolvaj", ami egyértelmű utalás volt jelenlegi barátnőjére.
Katalin azonban nem tudott sokat hozzáfűzni fia választottjához, ellentétben előző barátnőjével, akit láthatóan jobban szeretett. "Kolumbiai lány volt és kifejezetten ragaszkodott ahhoz, hogy Andris felhozza és bemutassa nekem. Őt öt perc után úgy szerettem, mintha örökké ismertem volna." - mesélte, azzal együtt, hogy kifejtette, tiszteletben tartja a fia érzéseit és nem szeretne beleszólni választásába.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06