Az összes újságot el akarja olvasni a VV-lány

Gigi pert fontolgat a sajtó ellen a pornóvádakért

Sok dolga lesz a következő napokban Giginek, ha valóban az összes róla megjelent írást végig szeretné olvasni, de érthető a szándéka: tudni akarja, miket írtak a múltjáról.

Párbaj: VV Éva és Gigi egymást próbálta túlharsogni képgaléria

2011.04.05 16:29ma.hu / Napiász Online

Egyelőre nem biztos teljesen a sajtóperekben, de kiszavazása után alig néhány nappal máris felmerült Gigiben a jogi út lehetősége, amit a róla rosszindulatú vagy túlzó cikkeket író lapokkal szemben érvényesítene.

A ValóVilág "amazonja" nem vette jónéven, hogy bár sosem tagadta, hogy a testéből élt, egyes sajtótermékekben ez irreálisan túl lett lihegve és felfújták azt, amit ő jelentéktelen apróságnak tartott. Többek között az internetre felkerült videóra is célzott a kiesés estéjén, amit pornóvideóként emlegetnek mindenütt annak ellenére, hogy Gigi szerint az csupán egy játék volt, és még csak le sem vetkőzött benne.

Fotó: rtlklub.sajtoklub.tv/Bársony Bence (További képek a Galériában)


A megjelent sajtóhírekkel kapcsolatban mindenképp szeretne még egy ügyvéddel is konzultálni, de addig sem tölti tétlenül szabadidejét: igyekszik minél több cikket elolvasni saját magáról, hogy tisztában legyen vele, hol mi jelent meg róla.

"Amik kiderültek, azok tények, valósak, csak éppen teljesen máshogyan lettek beállítva." - magyarázta a Napiász Online-nak, hozzátéve, hogy amit a múltban tett, azok közül semmit nem szégyell, az viszont felháborítja, hogy ezek alapján sértő dolgokat írtak róla az újságokban.

Még több hír Gigiről

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.