Saját lábán vonult kórházba az áldozat

Sokkoló videó csak erőseknek: 12 centis kés az arcban - és túlélte!

Valósággal sokkolta az orvosokat is a látvány, amikor egy férfi az arcából kiálló 12 centis késsel sétált be a sürgősségi osztályra. Csak erős idegzetű olvasóinknak!

2011.03.07 14:29manna.ro

Az oroszok túlélőképességét nem könnyű túlszárnyalni, főleg ha 12 centiméteres késpengével az arcukban sem ájulnak el, és képesek saját lábukon orvoshoz menni. Egy férfi ekkora vasdarabbal a fejében vonult ugyanis kórházba, a penge a szeme alatt hatolt be az arcába.

Az orvosoknak ellenben lett volna okuk az ájulásra, amikor meglátták a pácienst. A sebész elmondta, 20 éves praktizálása alatt nem találkozott hasonló esettel.

Miközben az orvosok a műtét előtti vizsgálatokat végezték, a férfi nyugodt hangon mesélte el, hogyan szúrta meg egy ismeretlen.

A beavatkozás 20 percig tartott, a férfi most teljesen egészséges.


Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.