A műsorvezető még kezelésre szorul...
Szerencsésen úszta meg a Hajdú- Sarka páros az egyiptomi kiruccanást!
Hajdú Péter, és második gyermekükkel várandós felesége, Sarka Kata hazatértek balul sikerült egyiptomi nyaralásukról- adta hírül a Napi Ász.
Hajdú Péter és Sarka Kata képekben!
Mint azt már korábban hírül adtuk, a házaspár kikapcsolódni indult az egzotikus országba, azonban egy ételmérgezés igencsak veszélybe sodorta a népszerű műsorvezető-producert és négy hónapos várandós feleségét.
Kata még mindig fáradt a megpróbáltatásoktól, Péternek még öt napig kell szednie a gyógyszert.
A műsorvezető elmondta: Egyiptomban terhes felesége volt rosszabb állapotban, de időközben kiderült, hogy neki komolyabb a baja mint hitték. Ezért kell még napokig szednie az antibiotikumot.
Kata a betegség első fázisában annyira legyengült, hogy egész egyszerűen elájult. A magzatnak szerencsére nem lett baja- írja a Napi Ász. Mindenképpen pihennie kell a továbbiakban, de szerencsére lesz segítsége az elkövetkezendő nehéz napokban.
A Frizbi műsorvezetője elmondta: Katának köszönhetik, hogy "olcsón" megúszták a kinti kórházi költségeket. Ugyanis a feleség meglepetésként szervezte az utat, és kiterjedt a figyelme az utasbiztosításra is. Hajdú Péter elmondta: ezt ő rendszeresen elfelejti megkötni. A producer azt is hozzátette, hogy maximálisan meg voltak elégedve az egyiptomi ellátással, hiszen arra is figyelt a kórházi személyzet, hogy egy szobába kerüljenek a feleségével- adta hírül pénteki számában a Napi Ász.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06