Döbbenten nézte a tragédia képeit az énekes
Pákó sírt: Haitiról fogadna örökbe!
A nigériai származású zenész sírva fakadt, amikor meglátta, hogy mekkora katasztrófa történt haitin. Fekete Pákó ekkor határozta el, hogy ha törik, ha szakad, biztosan örökbe fogad egy ottani árvát saját gyermeke, Bence mellé.
2010.03.26 14:30Tabu tvPákó elárulta, pontosan el tudja képzelni, hogy milyen érzés, amikor egy család elveszti a házát, és egy romhalmaz lesz az élete.
"Szeretnék befogadni egy haiti gyermeket. Bencének is jót tesz, ha van egy testvére. Teljesen mindegy, hogy milyen származású, csak meg kell nevelni és meg kell mutatni neki az utat!" - mondta el a Tabu Tv internetes videójában Fekete Pákó, aki a Frizbi Hajdú Péterrel forgatásán vallott különös kezdeményezéséről.
A zenész felelősnek érzi magát, ezért szeretne tenni a földrengés által sújtott ország lakóiért.
"Amikor hallottam erről, teljesen megdöbbentett a hír. Sírva fakadtam amiatt, hogy ennyi gyerek meghalt, vagy ott van a romok alatt. Gondolj bele, ez szörnyű dolog! Még most sem tudom felfogni!" - osztotta meg a tabutv.hu-ra klikkelőkkel a nigériai származású zenész, aki szerint egy haiti gyermek nagyon jól meglenne a fiával, Bencével.
Mi miatt hozták hírbe Pákót?
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06