A kiérkező rendőr nem hitt a szemének
Bikinivonalát borotválta - karambolozott
Gépkocsivezetés közben borotválta nem kívánatos szőrzetét bikinivonalához igazodón egy 37 éves nő Floridában, ami miatt azután karambolozott.
2010.03.11 07:30MTIA kocsiban ketten voltak, a nő volt férje tartotta a kormányt az anyósülésről. A gázpedált azonban nem ő nyomta, és a féket sem, emiatt aztán belehajtottak egy előttük haladó furgonba, amelyben szintén ketten ültek. Szerencsére mind a négyen csak könnyebben sérültek meg. A balesethez érkező rendőr hitetlenkedve csóválta fejét.
"Úgy tíz éve épp ugyanitt állítottam meg egy autós fickót, akinek egyszerre három vagy négy narkós injekció állt ki a karjából. Azt hittem, nem lesz ennél hihetetlenebb esetem. Lett" - mondta Gary Dunnick rendőr.
A nőnek egyébként épp az előző nap vonták be a jogosítványát, méghozzá öt évre, kábítószer hatása alatti vezetés okán. Mostani borotválkozós, emiatt veszélyes vezetését engedély nélkülivel tetézte.
A kocsinak ráadásul hiányzott a kötelező biztosítása, a nő pedig cserben is hagyta áldozatait, csaknem egy kilométerre elhajtott a baleset helyszínéről.