Terveznek vele, de hiába?

"Nem!" - Gáspár Győző a nyugalmat választja!

Nem szeretne újra kamerák elé állni az egykori showman - Gáspár Győzővel a hírek szerint tervez a csatornája, de úgy tűnik, hiába. Győzi úgy érzi, nem kell már bizonyítania semmit, nyugalmat akar.

Így éltek Győziek a show idején! képgaléria

2010.01.20 07:30ma.hu

Az RTL Klub vezető műsorainak producere, Herman Péter az Origónak nyilatkozva speciális figurának nevezte Gáspár Győzőt, akire a csatorna továbbra is számít. Nem eresztik el, ha nem muszáj - fogalmazott.

Győzi azonban a jelek szerint nem állna családjával újra kamerák elé. Szomorkásan annyit mondott, örül, hogy a csatorna számít rá és nem lenne sosem hűtlen hozzájuk, de a lehetőségből most nem kér. Ő és a családja számára kimerítő volt az öt év pörgés, most jól megvannak, szeretik a munkájukat. Bizonyítania neki már nem kell semmit - mondta el Gáspár Győző a Napi Ásznak.

Az egykori showman és családja éveken át szórakoztatta az országot, a show befejezése után azonban a nyilvánosságtól is vissza akart vonulni. Több, őket rossz színben feltüntető újságcikk után határoztak így.

Pár hónapig valóban nem szólaltak meg, ám a lapokban megjelent néhány különös hír arról, hogy Győző beteg, és idegosztályon kezelik.

A volt showman ekkor már kénytelen volt cáfolni az állapotára vonatkozó találgatásokat. A családról lassan ismét lehetett olvasni az újságokban.

Kiderült, hogy Győző koporsó-forgalmazással foglalkozik, neje, Gáspár Bea pedig elkezdett egy sminkes tanfolyamot, nagyon élvezi, és a jövőben saját üzletet szeretnének neki nyitni.

A lányaik is jól vannak, ügyesek az iskolában, így a família kezdett szép lassan helyrerázódni.

Gáspár Győző azonban a közelmúltban sem titkolta, hogy valóban nem jó az egészségi állapota. Két év alatt 65 kilót fogyott, sápadt és visszafogott, az pedig különösen megviseli, hogy sokan azt gondolják, az a baja, hogy nem szerepelhet.

Leszögezte, nyugalmat szeretne, családjával együtt, de sajnos manapság is sokat zaklatják. Valószínű, hogy az újabb műsor ajánlatára ezért mondott nemet.

Győzőnek elég volt a gyalázkodásból!

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.