"Huncut hurkákat" keresett Claudián
"Talpig p...nában" - Megalázta Liptait a Showder Klub sztárja!
Újabb meghökkentő szerzemény született a stand-up show-ban - A Showder Klub fiatal sztárját Liptai Claudia nyuszis magazinban megjelent fotói ihlették meg...
2009.12.09 08:30ma.huDalban mondta el észrevételeit a Bruti becenévre hallgató ifjú titán, aki az RTL Klub Showder klubjában énekelte meg - kimondatlanul, de felismerhetően - Liptai Claudia Playboy-fotózását. A szerzeményt gitáron kísérte.
"Ha a vörös elmegy a nyuszis magazinban, hogy hárommillióért egy fickó lefotózza. Lehozzák a képét a vérnyúl különszámban. Ott feszít a dögös vörös, talpig p...nában. De vajon hova lett a hája? Keresem, de hiába. Sehol egy huncut hurka. Pedig ott van az, mindenki tudja" - hangzik a szerzemény - adta hírül a Napi Ász.
Nemrég a kiscsillag Veres Robi miatt hördült fel a Showder Klubban Kiss Ádám humorista munkatársa, Somogyi András, aki szerint a fiú túllőtt a célon, amikor Robira, alias MC DC-re azt mondta: "ez a bicebóca rapper gyerek" tetszik neki.
Liptai Claudia meztelen fotóit egyébként nagyon sokan várták kíváncsian. Óriási reklámhadjárat is folyt, ezután valósággal elkapkodták a vörös hajú műsorvezető képeivel megjelent Playboy-t.
Zalatnay Cini évekkel ezelőtt felállított rekordját is veszélyeztette Claudia, de később kiderült, hogy túl mégsem szárnyalta az énekesnőt, aki közel az ötvenhez vetkőzött le a nyuszis magazinban.
Liptai Claudia többet letiltott merész fotói közül - később azonban, a nagy érdeklődésre tekintettel beleegyezett, hogy ezek is bekerüljenek a magazinba.
Így miután októberben a vörös démon feszített a lapban, a Playboy novemberben lehozta a pikáns, kimaradt felvételeket.
A műsorvezetőnek egyébként nagyon tetszett a fotózás, elmondása szerint mindenkinek ajánlja - ő úgy érezte, hogy visszakapta a nőiességét.
Anyaszült meztelen - nézze meg az angol Liptai Claudiát!
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06