A szőkeség újra méretes sereggel ünnepelt
Kiszel Tünde azonnal belevágta a kést!
A szőke naptárceleb bár nem árulta el, hogy mennyi idős is valójában, mégis méretes stábbal ünnepelte születésnapját, amit természetesen idén is naptárbemutató bulival kötött össze. Tünde jókora késsel készült.
2009.12.08 14:30Tabu tvKiszel Tünde 2009-ben celeb partyval ünnepelte a születésnapját, de ez nem volt mindig így.
"Gyerekkoromban még ugye velem voltak a szeretteim, a drága családom, de sajnos azóta már őket elvesztettem. Annyi szeretetet és megértést kaptam tőlük, hogy csak meghatódva tudok visszagondolni ezekre az időkre" - meséli a tabutv.hu riporterének a szőke szépség, aki szerint Őt a mai napig fentről figyelik a szülei.
"Most remekül érzem magam. Örülök, hogy eljöttek a szeretteim, barátaim, támogatóim és a családom. Gyönyörű ajándékokat kaptam és sokat. Donatella az én szemem fénye, és azt gondoltam, hogy tiszteljük meg az estet azzal, hogy Őt is egy szép ruhába öltöztetjük" - mesélte a Tabu Tv videójában Kiszel Tünde, akinek minden szülinapja emlékezetessé válik valami miatt.
Ihos belenyalt Kiszel Tündébe!
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06