Nem tűnt el a színésznő
Videóval! Gregor Bernadett nem nézi jó szemmel...
A színésznő már egyre kevesebbet szerepel a médiában, de ennek ellenére nem nézi jó szemmel, hogy azt gondolják róla, hogy elveszett. Berni szerint akik csak a bulvársajtóból vagy a kereskedelmi tévékből tájékozódnak, azok valóban azt gondolhatják, hogy eltűnt, de ez nem így van!
2009.12.05 08:30Tabu tvAttól, hogy a színésznő nem szerepel napi szinten képernyőn, még nagyon jól van, 14 éve színész és nagyon sok munkája van. A híresztelésekkel ellentétben hál' istennek egész nap csörög Gregor Bernadett telefonja.
"Azért hihetik, hogy eltűntem, mert nem vagyok napi sorozatban, amikor ugye az az ember mindig ott van a képernyőn, de hát én azért színésznő vagyok. Tizennégy éve vagyok egy színház tagja, és mellette még nagyon sok helyen játszom, amit lehet, hogy azok az emberek, akik a bulvársajtót olvassák, vagy csak a kereskedelmi csatornákat nézik, azok azt mondják, hogy hú.. eltűnt, de a színházba járó emberek, azok biztosan nem így gondolják!" - mondta el a tabutv.hu riporterének Gregor Bernadett, akivel a NéwShowR forgatásán találkoztunk.
Berni annyit dolgozik, hogy egyenlőre nem férne bele egy újabb gyermek érkezése. "Én folyton szeretnék újabb gyerekeket. Az ideális az lenne, ha mindig lenne otthon egy csecsemő, meg egy bölcsis korú, meg egy óvodás, és mint az orgonasípok növekednének... Világkörüli útra is szeretnék menni, de mégsem tehetem meg. Sok mindenre vágyik az ember, ami nyilván csak egy vágyálom marad" - osztotta meg a tabutv.hu-ra klikkelőkkel a színésznő, aki ennek ellenére szeretne gyereket, csak most nem aktuális.