Háttérbe került műsora, majd ő is
Frei Tamás: Nem én kellek már a nézőknek!
Háttérbe került a műsora, majd nem sok idő elteltével ő maga is - Frei Tamás őszintén mesélt az okokról. Szerinte a műfaja felett is eljárt az idő...
2009.07.28 12:15Fotó: tv2.huNem látni mostanában a képernyőn Frei Tamást - A televíziós beismeri: eltűnt. Azzal indokolja, hogy nem érzi alkalmasnak magát más műfajokban, másrészt leköti idejét a kávés vállalkozása is. Kitapasztalta már az évek során, mi az, amihez ért - mondta el a Napi Ásznak a tévés.
Frei a lapban úgy nyilatkozott: a mai műsorvezetők mennek a trendek után. Riporterkednek évekig, kvízműsorokat csinálnak, esetleg sportújságíróként próbálják ki magukat. Ezzel nem lenne baj, de ő nem érzi magát rá képesnek. Inkább marad a kaptafánál - szögezte le Frei a Napi Ászban.
Addig nem szeretne képernyőre kerülni, míg a "celebtelevíziózás" korszaka le nem tűnik - ez van ugyanis ma.
Frei Tamás véleménye szerint a kereskedelmi tévézés nem kedvez az általa képviselt műfajnak, a Dossziéval annak idején igyekezett informálisan szórakoztatni, de így is sok beleszólást engedett; talán rabja is lett a műsornak - mondta a Napi Ásznak.
A lapban a tévés elárulta, mit készítene szívesen. Folytatólagos, heti műsort, és ha majd újra lesz közönsége az információs szórakoztatásnak, akkor foglalkozna történelmi kérdéseket feltáró műsorral.
Frei Tamás nem érzi magát csalódottnak, de úgy gondolja: ma már nem rá van szükség a képernyőn. Megváltozott a kereskedelmi csatornák közönsége - ő is alkalmazkodik a trendekhez, de nem a képernyőn, hanem a háttérben - árulta el a Napi Ásznak a tévés.
A Sztárok a fejükre estek című műsor ötletgazdájaként azért kamatoztatja tehetségét: az afrikai kalandtúra 2010-től folytatódhat egy olasz tévécsatornán - adta hírül a Napi Ász.
Frei Tamás nem csatázik Norbival a kávé miatt!
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06