A sztár nudizmusa Liptait is zavarba hozta!

Kárász Robi: Fél óra után toltam le a gatyámat!

Szívesen hozakodik elő zavarba ejtő mondatokkal a Mokkában Kárász Róbert - A műsorvezető legutóbb Liptai Claudiát lepte meg, méghozzá a meztelenkedéssel!

Kárász Robi vacsorája után mindenki megnyalta mind a tíz ujját! képgaléria

2009.05.28 08:45ma.hu

Még Liptai Claudia is elhúzódva vette tudomásul megjegyzését, amikor Kárász Robi kifejtette: szeret nudizni.

Mindenbe szívesen belekóstol - árulta el a sztár, akinek első találkozása a nudista stranddal véletlenszerű volt. Évek óta a horvát Isztriára jártak a haverokkal, egy alkalommal azonban barátja közölte: ne hozzon magával sok ruhát.

Robi borzasztó zavarba jött, amikor meglátta a kemping körül meztelenül flangáló embereket. Akkorra azonban már ki volt fizetve az egyhetes sátorhely!

Robi végül nehezen, de belement: fél óra után letolta a gatyáját. Ráadásul a barátok és a kedvese is jelen volt - a mostani neje...Robi ezek után legszívesebben a vízben töltötte idejét. A kempingezés után többé nem ment nudisták közé - mesélte a Hot! magazinnak.

A műsorvezető határozottan laza fazonnak vallja magát, ez azonban a jelek szerint még neki is sok volt...

Kárász Róbert a Mokkában vált országosan ismertté, de nemrég bebizonyította: akár szakácsként is beválna!

A Hal a tortán műsorban olyan remek menüvel örvendeztette meg vendégeit, hogy azok őszintén meglepődtek: különleges és finom ételeket készített, ilyet a többiek elképzelni sem tudtak.

Robi előre feltérképezte, milyen ízeket kedvelnek a társai. Magyaros ételekre szavaztak, de ő egy franciás vonalat választott, ami mindenkinek elnyerte a tetszését.

Az ételeket persze előre elkészítette, hogy ne a vacsorán érje meglepetés. Robinak egyébként két kislánya is segített, amiben tudott.

Az este nagyon jól sikerült - a gáláns Kárász Robi vacsoráján még lányszöktetés is történt!

A legmeglepőbb fordulatot Hajdú Péter szolgáltatta, aki egyszercsak megjelent egy bőrönddel és egy üveg francia pezsgővel.

Elrabolta a házigazdánál vendégeskedő Sarka Katát, hogy az este franciás varázsát felülmúlva egészen Párizsig repítse feleségét!

Olvassa el, hány lányt vállalt be egyszerre a Mokka műsorvezetője!

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.