A sztár túlságosan bátor!

Menyasszonya és barátja is aggódik Nacsa Olivérért!

Amikor jön a nyár és kezdődik a jó idő, akkor Nacsa Olivér is motorra pattan. Annak ellenére, hogy két éve volt egy súlyos balesete, Olivér nem éppen elővigyázatos. Bagi Ivánt ez a néhány hónap igazi félelemmel tölti el.

2009.05.25 14:30ma.hu

- " Pontosan tudom, hogy milyen veszélyes dolog motorozni. Rengeteg rémhírt hallottam mostanában motoros balesetekről, így tényleg rettegek. - mondja Iván.
 
- " Amikor ideje van a motorozásnak, sajnos jönnek a balesetek is. "

Megkérdezték Olivér menyasszonyát, Zsuzsit is: 

- " Nem örülök, amikor motorra ül, mert volt egy balesete, amikor sokkal rosszabbul is járhatott volna." - meséli Zsuzsi. 

- " Megígérem, hogy az esküvő után eladom a motort, hiszen gyerekeket szeretnénk és én fel akarom nevelni őket. Tényleg veszélyes helyzetekbe lehet kerülni motorral." - mondja Olivér.

Olivér és párja Zsuzsi különben Egyiptomi nyaralásuk alatt jegyezték el egymást. A sztár a tenger mélyén kérte meg szerelme, Zsuzsi kezé. A sztár elárulta: akkor akarta feltenni a nagy kérdést, amikor kitalálja az ideális helyszínt ehhez. 

Együtt merültek a víz alá barátaikkal, és Olivér itt húzta fel Zsuzsi ujjára a gyűrűt. Valószínű, hogy a csavaros eszű humorista kedvese nem is számított hagyományos lánykérésre, de a búvár-eljegyzés még őt is meglepte! Nacsa Olivér két évvel ezelőtt találkozott először párjával, Zsuzsival - méghozzá egy főzőversenyen, Tiszaújvárosban, ahol a csinos hölgyemény a szüleivel vett részt. 

A humoristán eddig sosem tapasztalt érzés vett erőt: meg kell ismernie jobban ezt a lányt. Valósággal megbabonázta őt, és fülig szerelmes lett a végzettsége szerint közgazdász Zsuzsiba.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.