Szerencsére nem esett komolyabb baja
Medve elől futott a terhes nő, elütötte egy autó
Terhes nőt kergetett meg egy medve az Egyesült Államokban, a menekülő hölgyet pedig elütötte egy autó.
2009.04.25 09:00MTIA 26 éves kismamának szerencsére nem esett komoly baja, megúszta mind a mackó-, mind az autókalandot kisebb sérülésekkel, öthónapos magzata is jól van.
A kocsi csak lassan haladt. A baleset Colorado Springsben történt, olyan részen, ahol gyakoriak a medvék. A hírben szereplőt később sikerült azonosítani. Elaltatták. Az autóst nem, de keresik. Megállt ugyan a baleset után, és beszélt a nővel, de nem várta meg a hatóság embereinek megérkeztét.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06