A kismama felkészült az alkoholra
Gombos Edinának innia kellett!
Több ismert arc került már kényelmetlen helyzetbe, amikor a vendégjáró show résztvevőjeként nem hagyhatta ki a házigazda italát. Gombos Edina szoptatós kismamaként koccint, de azért felkészült...
2009.04.06 13:10ma.huVolt, aki jobban, volt, aki kevésbé öntött fel a garatra a Hal a tortán forgatásain - Az eheti műsor egyik szereplője Gombos Edina, aki alapvetően sosem iszik, de udvariasságból megkóstolta a házigazdák kínálatát.
Edina egy héttel a forgatás előtt elkezdte a "felkészülést". Előre lefejte az anyatejet a lányának, így nyugodtan koccinthatott a főzőshow-ban társaival. De azért maga is előnyösebb megoldásnak tartja a normál szoptatást - mesélte el a Blikknek a sztár.
Úgy tűnik, Gombos Edina mostanában egyre többet árul el magánéletéről - hiszen a Hal a tortánban is egy kicsit közelebbről és más oldaláról ismerhetik meg a nézők.
A szőke műsorvezető a közelmúltban a Mr. és Mrs. sztárpár-show-ban is részt vett kedvesével, a kubai származású Albertóval.
Korábban nem volt jellemző Gombos Edinára, hogy magánélete titkaiba beavatja a nagyérdeműt, ezúttal azonban kivételt tettek.
Meséltek déli temperamentumú mindennapjaikról - sőt, még arról is, hogy a csinos műsorvezető nem bánja, ha párja más hölgyekkel táncol egy szórakozóhelyen. Közben ugyanis szemügyre veheti a fenekét - árulta el nevetve a sztár.
Gombos Edina abból sem csinált titkot, hogy otthon sokszor járkál a lakásban ruha nélkül. Albertóval természetesen viselkednek, nyitottak és sokat viccelődnek.
Semmiképpen sem hagyják, hogy bármilyen téren unalmassá váljon az életük.
Ennek érdekében mindent bevetnek, s még azt is elárulták: olykor kislányuk, az öthónapos Miranda pelenkázóágyán gyakorolják a testi szerelmet!
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06