Újra zúgott a név: Puskás, Hungary!
Kamarás Iván Kapócs Zsóka nélkül ment el!
Van egy név, amit minden kontinensen ismernek és tudják róla, hogy magyar. Ez pedig a Puskás! A zseniális labdarúgónak méltó emléket állított Almási Tamás rendező dokumentumfilmjével. A sármos színész, Kamarás Iván egykori párja, Kapócs Zsóka nélkül jelent meg!
Sztárparádé a film bemutatóján!
Sztárjaink sem hagyhatták ki a díszbemutatót, hiszen itt nem csak a filmet nézhették meg, de találkozhattak Puskás Öcsi családjával is, akik Spanyolországból repültek ide. - írja a Kiskegyed.
Kamarás Ivánt ritkán látni hasonló rendezvényen, de ennek a meghívásnak nem tudott ellent mondani. Sajnos párja, Kapócs Zsóka nélkül érkezett, ezzel is megerősítve a szakításukról szóló pletykákat.
Geszti Péter sem hagyhatta ki a premiert, a január utolsó napján lett apuka, ugyanis akkor született meg Péter és párja, Ditz Edit kislánya, Sára Lujza. A kispapa most kapott egy szabad estét, hogy kikapcsolódjon. A lányok amúgy sem szeretik a focit. Péter alaposan megnézte a plakátokat, de ez nála már szakmai ártalom!
Kaszás Géza is fiús estét tartott, hisz tavaly augusztusban jött világra Kaszás Géza kisfia, Nimród Imre. A büszke apuka most kicsit eljött, hogy az eddig elhanyagolt barátokkal is váltson pár szót, mivel a babázás az első időben teljesen magával ragadta.
Nacsa Olivér és párja is ott voltak, hisz Olivér köztudottan nagy futballmániás, a világbajnokságot is egy városligeti sörsátorból nézte végig. Emellett szeretne minél több embert arra rávenni, hogy rúgja vele a bőrt. Így nem meglepő, hogy az elsők között lépett a vetítőterembe, hogy a példaképéről szóló filmet megnézze.
Menyasszonya, Zsuzsi pedig mindenben párja mellett áll, vagyis most a nézőtéren ült, és együtt élvezték a látványt.
Kapcsolódó írások:
- Kapócs Zsóka és Kamarás Iván menti, ami menthető!
- Nahát! Kapócs Zsóka és Kamarás Iván több hónapja szakított?
- Puskás, Hungary - a tisztelet filmje Puskás Ferencről!
- Puskás és Bozsik közös emléktáblán Kispesten
- A Filmszemlén mutatják be a Puskás-dokumentumfilmet
- Képek!Horváth Éva és Kamarás Iván is jegyet fog szedni!
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06