Vetkőzött a boltban a showman

Győzike közszemérmet sértett!

Győzike és a Romantic ismét Amerikába mennek, de remélik, ezúttal nem jön értük a rendőrség - Katinka beszámolt legutóbbi, Egyesült Államokbeli kiruccanásukról.

2009.03.18 06:45rtlbulvar.hu

Katinka, a formáció egyik alapító tagja a Cool Live műsorában közelgő, Egyesült Államokbeli kiruccanásukról számolt be.

A Romantic ugyanis hamarosan ismét repülőre száll, hogy immáron harmadik alkalommal szórakoztathassák az USA-ban élő magyarokat.

Az énekesnő elmondta, mindhárman nagyon várják az utazást, a cél pedig ezúttal New York és Miami, ahol kint élő honfitársaink felkérésére jótékonysági koncertet adnak majd. Bea asszony ez alkalommal nem tart velük, amit Katinka eleinte furcsállt.

– Régen is mindig ott volt velünk, de azért így is elleszünk valahogy! – jegyezte meg viccesen, hiszen biztos abban, hogy Győzike így is gondoskodik a felhőtlen hangulatról és a felejthetetlen élményekről.

Legutóbb is így tett. Kiderült, a Gáspár család feje az előző útjuk során – minő meglepetés – óriási bajba került.

– Éppen egy harlemi bevásárlóközpontban shoppingoltunk. Ott nincsenek próbafülkék, nem szokás felvenni a holmikat. Győzi nem tulajdonított túl nagy jelentőséget a dolognak, ezért a bolt közepén levette a pólóját, hogy felpróbáljon egy másikat. Nem sokkal később jött a biztonsági őr és kidobta az épületből közszeméremsértésért!

Hasonlóan mókás eseményekre most is számítanak formáció énekesnői, Katinka és Anna, hiszen úgy tervezik, most is sok időt töltenek majd vásárolgatással.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.