Felfüggeszthetik a műsort! Friderikusz tehet róla!
Pálffy perel? Veszélybe került Bochkor és Boros!
Mint azt már korábban írtuk a két tévés Pálffy István és Friderikusz Sándor között igencsak puskaporos a hangulat. A legfrissebb hírek szerint azonban ez az ellentét és pereskedés jó néhány ismert emberre is kihat majd!
2009.03.06 07:45ma.huPálffy ugyanis azt fontolgatja, hogy panaszt tesz az ORTT-nél a Bumeráng ellen, Friderikusz Sándor ugyanis a reggeli show vendégeként elismételte a könyvében leírtakat a híradósról.
Az elbírálás során a médiatestület akár fel is függesztheti a Bumerángot. - írja a Napi ász.

- "Fontolgatom, hogy panaszt teszek az ORTT-nél a műsor ellen, konzultálni fogok erről az ügyfelemmel" - nyilatkozta a Napi Ásznak Dr. Futó Barnabás, Pálffy István ügyvédje, aki február 12-én kikérte a testülettől a Bumeráng hanganyagát.
Az ügyvéd a panaszt a személyiségi jogok vagy emberi méltóság megsértése jogcímen teheti meg, amit a testület bírál el. Így a két mókamester is komoly veszélybe került!