Mamagésa felmérte a kan-állományt!
Soma: 18 éves vadkanca voltam!
A Reggeliben ezen a héten sztárok mesélnek eredeti foglalkozásukról. Soma elárulta, hogy igen gazdag és élménydús életúttal büszkélkedhet.
2009.02.18 06:30rtlbulvar.huAzt mondja, öt éves kora óta színésznő akart lenni, de háromszor nem vették fel a főiskolára, ezért valami "rendes" munkát kellett keresnie. Szívesen dolgozott volna árvaházban vagy művelődési házban.
Ám ez nem sikerült, és egy hirtelen ötlettől vezérelve Soma jegyellenőrnek állt.
- " Nagyon élveztem ezt a munkát! Éppen hippi-korszakomat éltem, nagy poncsóban jártam, a karszalag a kezemben volt. Felszálltam a buszra, és azonnal felmértem a kan-állományt.
Ha van szemmel verés, akkor van szemmel szeretés is, tehát elkezdtem szemezni a kiszemelttel. Amikor már izzott a levegő, odamentem, és megkérdeztem, van-e jegye vagy bérlete? Egy 18 éves vadkanca voltam... Négy hónap alatt senkit nem büntettem meg, kirúgtak." - mesélte Mamagésa.
Megtudtuk, hogy pincérként is dolgozott, a vendégek imádták.