Extra produkciót tervez a népszerű énekesnő!
Hoppá! Zoltán Erika a Josh és Juttával folytatja?
Megérkezett az új sikertrió? - kérdezik sokan. Az igaz, hogy a népszerű énekesnő és a sikeres duó közös produkcióban vesz részt, de ez nem jelenti egy új formáció létrejöttét.
2009.01.22 16:30ma.huA történet évekkel ezelőtt kezdődött, amikor egy szőke kislány arról álmodozott, hogy ő is énekesnő lesz, és egyszer talán nagy példaképével, Zoltán Erikával is fog énekelni.
Azóta a leányzó nagylány lett, sikeres előadó, Juttának hívják, és az álma valóra vált, hiszen Zoltán Erika új lemezén megtalálható a Régi és új című dal, ami egy remek duett Erika és Jutta tolmácsolásában.
Kiderült, hogy az ötlet, akkor indult, amikor az egyik tévéműsorban meglepetésből összehozták a két hölgyet. Ők azonnal megtalálták a közös nevezőt, megszületett egy gondolat, hogy mi lenne, ha régi és új előadóként, egy kicsit megmutatnák az országnak, hogy összefogva, egymást segítve is lehet dolgozni.
A közös projekt lehetősége nagyon megtetszett Joshnak, aki megírta a muzsikát. A várhatóan nagy sikerű szerzeményt a hölgyek azonnal elfogadtak, a magukénak éreztek, rögtön stúdióba vonultak, hogy elkészítsék.
Úgy tudjuk, hogy az együttműködés itt nem ér véget, hiszen azóta is sűrűn találkoznak az előadók, és egy meglepetéssel készülnek az idei évben, már nem is kell sokat várni, hiszen tavasszal kiderül hogyan folytatódnak az események..
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06