Életveszélyes vacsora
Upsz, nem csak a pulykát szúrták meg...
Korán kezdte a hálaadási falatozást a férfi, majdnem belehalt.
2014.11.29 18:00ma.huAz ugye mindenkinek megvan, mikor anyu netán a nagyi rácsap az ember kezére, ha az ünnepi ebéd, vagy vacsora előtt megpróbál torkoskodni? Nos, egy pennsylvaniai családnál ez a helyzet kicsit durvábbra sikeredett.

Jacklyn Blake ugyanis, miután felébredt délutáni szunyókálásából azt vette észre, hogy élete párja elkezdett falatozni a hálaadási vacsorából. A nőt – aki mint kiderült nem volt teljesen józan – ez a háládatlan eljárás annyira felbosszantotta, hogy egy késsel megszúrta a férfit majd kergetni kezdte az asztal körül. Mondjuk jobban belegondolva, az első telepesek is hasonló módon bántak az őslakosokkal, tehát elképzelhető, hogy csak túlzásba vitt tradicionalizmusról van szó.
A kiérkező rendőrök őrizetbe vették a tüzes menyecskét, a mellkasára törölközőt szorító férfit pedig a mentők súlyos, de nem életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba. A 47 éves nőt, aki mint a férfi elmondásából kiderült egész délelőtt részeg volt, a rendőrség súlyos testi sértés okozásával, és életveszélyes fenyegetéssel vádolja.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:48 Gúnyt űzött Ferenc pápa halálából egy ukrán blogger
- 12:44 Bejelentette a Vatikán, miben halt meg a Pápa
- 10:40 Az amerikai kormány eladná a Google böngészőjét
- 8:44 Hat új védjegyet jegyeztetett be a Louis Vuitton Oroszországban
- 6:41 Brazíliában és Olaszországban képviselik hazánkat a 2025-ös Magyar Ifjúsági Robot Kupa győztesei
- 22:31 NGM: vezetőváltás az N7 Holding élén
- 20:30 Meghalt Ferenc pápa - Este tartják a szertartást, amelyen a Vatikán hivatalosan is megállapítja a pápa halálát
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06