Egy kocogó fedezte fel a nyöszörgő csöppséget
Kisbabástól lopta el az autót, a gyereket egy bokor tövébe rakta
Csak az autót akarta ellopni a férfi, és csak később vette észre, hogy a hátsó ülésen egy babahordozóba szíjazott csecsemő is van. Szerencsére nem bántotta őt, csak kirakta egy bokor alá.
2014.06.25 17:29ma.hu
Először nehezen akart hinni a szemének a kocogó nő, amikor Észak-Houston egyik parkjában a bokor alól nyöszörgő hangot hallott, majd felfedezte a forrását, egy autósülésbe szíjazott csecsemőt. Mint kiderült, a 8 hónapos Genesis Haileyt édesanyja autójával együtt lopta el mintegy hat órával korábban egy férfi, és amikor észrevette a gyereket, gyorsan kirakta a bokorba. Valamivel később az autót is megtalálták, a tolvaj a baba kirakása után még vezetett egy darabig.
A rendőrség tájékoztatása szerint a kislány bár határozottan éhes volt, és néhány hangya is összecsípte őt, mire felfedezték, ezt leszámítva épségben vészelte át a kalandot. A rendőrség viszont körözést adott ki a tolvaj ellen, akiről fantomképet is közzétettek a texasi nagyváros környékén.
Kapcsolódó írások:
- Botrányos esküvő: ruháján vonszolta az egyhónapos csecsemőjét
- Mormon horror: cipősdobozokban hét csecsemőholttest
- Megbírságolták a bankot: 4 hónapos csecsemőnek adtak el részvényeket
- Jópofa játék vagy gyermekkínzás? Döntse el Ön!
- Meglágyult a rabló szíve, de így se úszta meg
- Csecsemővel együtt lopott autót - a gyereket még keresik
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06