Vén kecske is megnyalja...?
A főtéren kezdtek szexelni, letartóztatták a párost
Letartóztattak egy begerjedt párt, akiket annyira magával ragadott a hév, hogy egy város főterén rángatták le egymásról a ruhákat, alaposan felforgatva ezzel az amúgy nyugodt városkát.
2014.06.10 14:29ma.hu
A floridai Sunter megye egyik álmos kisvárosának főterén, egy pavilonban tartóztatták le a 68 éves Margaret Ann Klemmet és nála 19 évvel fiatalabb szeretőjét, a 49 éves David Bobilyát, miközben a felhevült pár már igencsak belemelegedett a szerelmi játékba. A nőről már levette az ingét a férfi, miközben az ő nadrágja és alsónadrágja a bokájáig le volt tolva. A rendőrség lakossági bejelentés alapján vonult ki egy késői órán, este fél 11-kor. A faluban mintegy 50 ezren élnek, többségük 55 év fölötti nyugdíjas.
A The Smoking Gun című lap szerint a járőrök felszólították a párt, hogy öltözzenek fel, majd őrizetbe vették mindkettejüket. Klemm és Bobilya részeg volt az eset idején. A pár mindkét tagja 1500 óvadék fejében később szabadlábra került, de július 2-án meg kell jelenniük a bíróságon. A letartóztatás előtt négy nappal Klemm bűnösnek vallotta magát egy másik tárgyaláson, amiért felelőtlenül vezetett egy golfkocsit áprilisban, egy év próbaidőre ítélték.