Helyettesítő tanár volt a 72 éves férfi
Diákok előtt maszturbált a perverz tanár
Helyettesítő tanárként vállalt munkát a 72 éves férfi egy középiskolában, amelynek a lépcsőházában a diákok szeme láttára kezdett maszturbálni. A perverz férfit letartóztatták.
2014.02.27 13:29ma.hu
Letartóztattak egy connecticuti helyettesítő tanárt a stamfordi Westhill Középiskolában, miután az egyik lépcsőházban az előtte elvonuló diákok szeme láttára kezdett maszturbálni, a tanulók szerint közben vigyorgott is rájuk. A 71 éves Michael Luecke közszeméremsértésért, a nyugalom megzavarásáért, valamint a kiskorúak testi épségének veszélyeztetésért áll bíróság elé - számolt be a NY Daily News című amerikai lap. A rendőrség tájékoztatása szerint a tanár nem szerepelt korábban a szexuális bűnelkövetők nyilvántartásában.
A Lueckére rátaláló tanársegéd először azt hitte, a férfi megsérült, mert a földön feküdt szerda reggel 7:33-kor. Közelebb érve azonban egyértelművé vált, hogy nagyon is jól érzi magát, a slicce le volt húzva és a péniszével játszadozott, hogy "életre keltse" - áll a rendőrségi jegyzőkönyvben. A tanársegéd - egy nő - rákiáltott az idős kollégájára, és amikor ő el akart menekülni a helyszínről, a nő értesítette a hatóságokat, és egy teremben tartotta fogva a rendőrség megérkezéséig.
Az elsődleges vizsgálat szerint legalább hat diák ment el mellette, mire észrevette a tanársegéd. Velük az iskolapszichológus fog foglalkozni, bár egyelőre még az sem teljesen tisztázott, hogy pontosan kik láthatták a maszturbáló tanárt. A vádlottra 25 ezer dolláros óvadékot állapítottak meg, tárgyalására csütörtökön kerülhet sor.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06