A férj mentette ki a tűzből az asszonyt
Fel akarta gyújtani a férjét, de a tűzben rekedt a feleség
Váratlan fordulatot vett egy családi bosszú, miután a feleség akciója rosszul sült el és épp férjének kellett őt kimenekíteni a tűzből - annak, akit ő sodort kis híján a halálba.
2013.09.23 16:52ma.huBevallása szerint csak fel akarta bosszantani a férjét, most azonban gyilkossági kísérlet vádjával állíthatják bíróság elé a japán feleséget, miután felgyújtotta a házukat, de úgy, hogy végül mégis őt kellett kimenteni a lángok közül.

Az osakai Masumi Nishino akkor haragudott meg férjére, amikor ő úgy döntött, a hálószoba helyett a ház irodának kialakított részén tölti az éjszakát. A 48 éves nő ekkor "büntetésből" meggyújtott néhány papírdarabot és a házat az irodától elválasztó fal réseibe kezdte dugdosni.
A nagy munkában elfáradt, ezért utána lefeküdt, a papír meg csak parázslott tovább a falban. Egy idő után lángra kapott és a tűz átterjedt a falhoz közeli gyúlékony tárgyakra is, lángra lobbantva az egész házat - számolt be a Japan Daily Press című újság. A férj a sűrű füstre ébredt fel, és rájött, hogy felesége csapdába esett, ezért hősiesen berohant a lángoló lakrészbe, hogy kimentse az asszonyt.
Mindketten füstmérgezéssel kerültek kórházba, a nő az ellátását követő letartóztatás után elmondta, hogy esze ágában sem volt megölni a férjét, és nem sejtette, hogy ez fog történni.