Homok temette maga alá a gyereket és az anyát
Meghalt, de így sem menthette meg kisfiát
A halálba ugrott a bátor anya, de még így sem menthette meg a kisfiát, végül mindkettőjükre holtan találtak rá a tűzoltók a tragikus baleset másnapján.
2013.01.29 09:29ma.huEgy keskeny vízelvezető aknába vetette magát a 36 éves Zhang Haixia, amikor az ott topogó négy éves kisfia, Wan megcsúszott és belezuhang a gödörbe. A lyuk egy építkezés miatt volt kiásva, a nő pedig épp azért költözött néhány hétre fiával együtt az építkezés közvetlen közelébe, hogy így közelebb lehessenek a gyermek apjához, még mielőtt a hagyományos kínai tavaszi fesztivál miatt elhagyják a várost.
A Kína középső részében található Wuhan városban csak másnap bukkantak az anya és gyermeke holttestére, a jelek szerint a nő ugrása után több tonna föld és sár omlott be, maga alá temetve mindkét áldozatot. Az anya kinyújtott karral próbálta elérni fiát, így érte utol a vég - adta hírül az austriantimes.at című osztrák hírhonlap.
"Összetört a szívem. A feleségem meg akarta menteni a fiát, az utolsó lehelete árán is" - zokogott az apa.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06