Még az úszónadrágját is elvitték
Uszodában rabolták ki: pucéran hívta a rendőrséget
Mindössze a törülközője és a tusfürdője maradt meg a tolvajok áldozatának, az is azért, mert bevitte magával a zuhanyzóba, így legalább a szemérmességét el tudta takarni valamivel a rendőrök elől.
2013.01.10 09:29ma.huEgy szál törülközőben hallgatták ki a rendőrök az egyik kölni uszodában a 26 éves Markus Maiert, akinek az öltözőszekrényét azalatt rabolták ki, míg ő a zuhany alatt állt. A fiatalember még hallotta is, amint a hangosbemondón azt mondják, a 156-os szekrény tulajdonosa menjen a recepcióra, de arra nem számított, ami ott várta. Amikor ugyanis kilépett a tusolóból, rémülten fedezte fel, hogy a szekrényét feltörték és mindenét elvitték: nemcsak a vadonatúj piros BMW M3 Coupét, de az összes ruháját, beleértve a még vizesen csöpögő úszónadrágját is, amit pár perccel korábban viselt. Így tényleg csak a törülközője maradt meg, azzal tudta körbetekerni magát, hogy ne anyaszült meztelenül kelljen megtennie a feljelentést.
A rendőrség szerint valaki kifigyelhette, hogy kihez tartozik a gyönyörű autó, és kifejezetten a kulcsra utaztak - számolt be az austriantimes.at című osztrák hírportál. Egyelőre keresik a tolvajt vagy tolvajokat, Markust meg addig is hazaszállította a járőr, hogy ne kelljen buszoznia a törülközőben, de mint mondta, így is úgy érezte magát, mint egy komplett idióta.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06