Imádja a tükörképét
18+ képek - Hoppá, hát a bugyi hol maradt?!
Kelsey bármikor kész a szerelemre, az egész élete egy végtelen flört, annyira, hogy ha más nincs kéznél, akár a saját tükörképét is megpróbálja elcsábítani!
Vajon hol hagyta el Kelsey a bugyiját?
Kelsey igen mutatós hölgyemény, csak egy kicsit feledékenyke szegény. Ma reggel is annyira kapkodott, hogy végül sikerült megfeledkeznie a bugyiról öltözés közben és így indult el.
Azt ugyan nem egészen értjük, hogy utána miért gugolt le az autó mellett, de abban biztosak vagyunk, hogy nehéz volt elhárítani a balesetveszélyes helyzetet. Mert Kelseynek bizony mindene kilátszott!
De ha már így alakult, a lány folytatta a csábítást, de sajnos otthon nem várta senki, így nem maradt más, mint a saját tükörképe. Az se rossz, csak egy baj van vele: kissé lapos, szemben az eredeti Kelsey-idomokkal.
Talán most majd akad valaki, aki megmenti őt a magányos estétől!
Kapcsolódó írások:
- 18+ képek - Almát szedett, de meztelenül
- 18+ képek - Feketében is, fehérben is csábító
- 18+ képek - Ellenőrizte, megvan mindkét keble!
- 18+ képek - Hosszan vár, aztán egyedül kezd vetkőzni Ewa
- 18+ képek - Veszélyes a pisztolya, de még jobban a gömbölyű mellei!
- 18+ képek - Csupa lyuk a ruhája, így mindene kilátszik!
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06