"Nemes vég lett volna"
Oroszlánokkal akarta megetetni magát az öngyilkosjelölt
Öngyilkossági szándékkal ugrott az oroszlánok közé egy férfi, utóbb persze megbánta tettét, mert rájött: meglehetősen fájdalmas vég ez egy embernek.
2012.10.08 15:29ma.huMég nem heverte ki a sérüléseit az a férfi, aki egy házastársi vita után úgy döntött, öngyilkosságot fog elkövetni, és ehhez azt a módszert választotta, hogy oroszlánokkal fogja megetetni magát. "Meg akartam halni, amikor összevesztem a feleségemmel, és azt gondoltam, hogy ha egy oroszlán megenne, az igazán nemes vég lenne" - magyarázta később a 35 éves, depresszióval küszködő Surya Narayan Das.
A kelet-indiai férfi bánatában átvetette magát az állatkert oroszlánházának biztonsági kerítésén, majd a látogatók nem kis rémületére és az oroszlánok döbbenetére meditáló pózba helyezkedett, úgy várta a véget. A megzavart oroszlánoknak több sem kellett, máris elkezdték marcangolni, az egyik a fejét és a nyakát harapdálta, míg a másik a lábánál fogva próbálta elhúzni.
Az állatkert látogatói kövekkel kezdték dobálni a nagymacskákat, a gondozók zárták be őket a hálóhelyiségükbe, hogy ki tudják menteni az addigra már súlyosan vérző öngyilkosjelöltet. "Kiderült, hogy ez nagyon fájdalmas, és örülök, hogy mégiscsak élek még mindig" - ismerte be utólag a férfi.
Az állatkert igazgatója ugyanakkor elmondta, hogy rendkívül magas szintű biztonsági intézkedésekkel gondoskodnak az állatkert látogatóiról, "de ha valaki az oroszlán szájába akar ugrani, az ellen nem sokat tehetünk".
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
- 6:24 Brutális vihar Európa-szerte - apát és fiát elnyelte a föld
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06