Lucy Pinder a barátnőit is elhozta

18+ képek - Alul csíkosak, felül pucérak

Köszönettel tartozunk Lucy Pindernek, mert önmagában is nagyon szeretünk gyönyörködni benne, de most a barátnőit is elhozta, így négyszeresen kapjuk a napi kebeldózist.

Lucy Pinder és barátnői - mire készülnek ilyen csíkosan? képgaléria

2012.08.06 19:29ma.hu

Általában sűrű homály fedi, hogy a szebbnél szebb modellek merrefele rejtőznek, merre kell elindulnia annak, aki személyesen is találkozni szeretne vele. Most azonban ki tudja, lehet, hogy közelebb vannak ezek a szépségek, mint hinnénk?

Lucy Pindert hűséges olvasóink már "ismerhetik", de ezúttal meglepett minket, mert elhívta barátnőit is. A ruhájuk - már ha ruhának lehet minősíteni egy-egy falatnyi bikinialsót - alapján pedig joggal merül fel a gyanú, hogy hallottak a Sziget fesztiválról és a mínusz egyedik napról.

Mi másért vettek volna mind a négyen csíkos alsót, ha nem azért, mert eljutott hozzájuk is a Csík Zenekar híre és szeretnék megnézni őket?! Szóval irány a sziget, ki tudja, még a végén lehet, hogy szembetalálkozhatunk velük!

Fotó: Morazzia (A galériához KATT a képre!)


Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.