Reklámdarab volt a csemege, ehetetlen

Kolbászt lopott, de bajban lesz, ha meg is eszi!

A hentesbolt bejárata mellé kiakasztott gusztusos kolbászt kívánta meg egy tolvaj, ám mint kiderült: jobb, ha nem kezd el jóízűen falatozni belőle.

2012.07.24 11:29ma.hu

Egyelőre keresi a svájci rendőrség azt a tolvajt, aki az egyik hünenbergi hentesbolt bejáratánál lógó, igencsak ínycsiklandónak tűnő kolbásszal a hóna alatt iszkolt el. A látszat ráadásul csalt, mert bár ránézésre valóban gusztusos volt a húsáru, emberi fogyasztásra mégis alkalmatlan. Hiába van ugyanis szó szárított áruról, még így is extra mennyiségű tartósítószert kellett belekeverni, hogy az hosszú ideig díszelegjen és csábítsa az üzlet belsejébe a vevőket.

A rendőrség tehát amellett, hogy igyekszik az éhes tolvaj nyomára bukkanni, közleményt adott ki, melyben figyelmezteti a titokzatos illetőt a kolbász veszélyeire - kérdés, hogy eljut-e hozzá az információ, vagy az emésztési panaszok fogják lebuktatni.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.