A Pető Intézet lakóival edzettek a színészek

Igazi gyógyítókká váltak a Jóban Rosszban sztárjai

A Pető Intézet számos programmal segíti fiatal növendékei mentális és fizikai fejlődését. Ennek egyikére, egy speciális edzésre látogattak el a Jóban Rosszban színészei. A sorozat Elvirájának invitálására lepte meg a gyerkőcöket a TV2 sikersorozatának Gyöngyije és Józsija.

A Pető Intézetbe látogattak a Jóban Rosszban színészdokijai képgaléria

2012.03.01 16:29RedLemon

Kitörő lelkesedéssel fogadták Juhász Adrit, Madár Verát és Kembe Sorelt a Pető Intézet kis sportcsillagai. A Jóban Rosszban nagyköveteit lenyűgözte a gyerekek felszabadultsága, elszántsága, és a belőlük áradó mérhetetlen szeretet.

Egy evezésedző barátom mesélt a programról először, mondtam, hogy szívesen elmegyek vele egyszer, hiszen nagyon érdekel, mégis hogy képesek ezek a gyermekek ilyesmire” – emlékezik vissza Juhász Adri. „Maguktól vesznek részt az edzéseken, nem lazsálnak egy percig sem.

Első alkalommal könnyeket csalt a szemembe, de rájöttem, hogy nem kell őket sajnálni. Amikor beülnek ezekbe az evezős hajókba semmivel sem másabbak, mint teljes életet élő embertársaik
” – meséli a Jóban Rosszban Elvira nővére.

Fotó: RedLemon (A galériához KATT a képre!)


Hihetetlen, mennyi kedvesség és szeretet árad ezekből a gyermekekből. Úgy fogadtak bennünket, mintha ezer éve jó pajtások lennénk. A pici jót is többszörösen hálálták meg” – számol be élményeiről Madár Vera.

A Jóban Rosszban többi színésze is régóta részese különböző jótékonysági programoknak, számunkra is természetes volt az ebben való részvétel. A jövő generációjáról van szó, akik rendkívül tehetségesek, és kiváló szakemberek tesznek a fejlődésükért nap, mint nap” – nyilatkozik a jótékonykodás szépségéről a sorozat Gyöngyije.

Ha az ismertségünkkel csak egy kicsit is fel tudjuk hívni az emberek figyelmét, már megérte. Fantasztikus emberek dolgoznak az Intézetben a gyerekekért, akik minden támogatást megérdemelnek” – tette hozzá a színésznő.

A kezdeti izgalmak után hatalmas pozitív töltettel távoztak a Jóban Rosszban sztárjai. Biztosak benne, hogy a jövőben is ellátogatnak még újdonsült kis barátaikhoz, és minden adandó alkalmat megragadnak a segítségnyújtásra.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.