Csoda, de életben maradt a lezuhant szakember
Elvágta az ipari alpinista kötelét, mert bekoszolták az ablakát
A többszöri figyelmeztetés ellenére is rendszeresen összekoszolták az ipari alpinisták egy romániai férfi ablakát és még ki is nevették, mire ő annyira bedühödött, hogy egyszerűen csak levágta a falon lógó munkást.
2011.10.24 11:29ma.hu / manna.roEgy pillanatig sem érzett lelkifurdalást az a romániai férfi, aki megunva a sorozatos kéréseket és fenyegetéseket, végül rövidre zárta a vitáját a lakóházán dolgozó ipari alpinistákkal: egyiküknek elvágta a tartókötelét, mire a szakember három emelet magasból lezuhant a földre.
A konstancai férfi azon dühödött meg, hogy a hőszigetelést végző munkások újra és újra összemocskolták az ablakát, amikor pedig szóvá tette ezt, bocsánatkérés vagy odafigyelés helyett kinevették. A szomszédok azt mondták, csodálják, hogy eddig bírta idegekkel - írta a manna.ro.
Csodával határos módon az alpinista a több méteres zuhanás után mindössze néhány kisebb sérülést szedett össze, de a körülményekhez képest kiválóan érzi magát, azt viszont nem lehet tudni, hogy a haragos lakástulajdonosnak akkor se lenne-e bűntudata, ha tragédiával végződött volna a "fegyelmezési" akciója.
Az mindenesetre biztos, hogy a kiérkező rendőröknek bőszen bizonygatta igazát és tettének jogosságát. A hatóságok eljárást indítottak ellene, de egyelőre szabadlábon védekezhet.