A First Lady előtt tilos a pucér balett
Nagy bajban voltak és kisgatyában
Legalább egy alsónadrágot fel kellett venniük azoknak a balett-táncosoknak, akik az eredeti koreográfia szerint totál pucéran álltak volna az ukrán First Lady elé. Ez is cenzúra?
2011.10.10 14:29ma.huAz eredeti koreográfia szerint teljesen meztelenül kellett volna előadni a Mary's Dream (Mária álma) című balettdarabot egy cseh balett-társulat férfitagjainak, ám a 28. Balettsztárok Fesztiváljának donyecki állomásán a szervezők megtiltották, hogy a zárójelenetet a már megszokott módon adják elő.
Ezen az előadáson ugyanis a fesztivál védnökeként jelen volt Ljudmila Janukovics ukrán first lady is, aki közismerten "kissé prűd" - adták hírül a helyi lapok. A táncosoknak ezért a jelmezük alatt egy kisnadrágot kellett viselni, amitől végül nem szabadulhattak meg, és még így is igen messzire mentek, kockáztatva azt, hogy az ukrán elnök felesége még ezen is felháborodik.
A botrány szerencsére ezúttal elmaradt, nem úgy, mint két évvel ezelőtt: akkor Janukovics a Ladies Night (Hölgyek éjszakája) című darab kellős közepén sétált ki a színházból, akkor, amikor a férfi táncosok elkezdték a sztriptízt.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06