Mása Párizsban romantikázik Marcival

ÖsszeCsapás minden szinten: Alexa búcsúzott, Csenge kiakadt

Az ÖsszeCsapásé volt a péntek, de nemcsak este: délelőtt is volt mit tisztázniuk a menyasszonyjelölteknek. Csenge kiakadt, mert nem a híres apja hátán akar felkapaszkodni a rivaldafénybe.

2011.09.24 10:49ma.hu / TV2

Megtörténtek az első összecsapások az ÖsszeEsküvők játékosai közt, az eredeti menetrendtől eltérően mindjárt két páros is megpróbálta tisztázni az erőviszonyokat. A nap fő attrakciója természetesen az esti szócsata volt Mása és Alexa között, de a kedélyeket már délelőtt sikerült kissé felborzolni, amikor az egyébként halk szavú Csenge kiosztotta Nikót.

Ez utóbbi vita azon robbant ki, hogy Niko többször is elkezdte emlegetni vetélytársa apukáját, akiről rezidencián belül és kívül egyformán köztudott, hogy az Első Emelet frontemberéről, Kikiről van szó. Csenge azt érezte Niko célozgatásaiból, hogy a lány szerint ő édesapja hírnevét kihasználva szeretne mindig előrébb és előrébb jutni, és ez a feltételezés nem kicsit sértette az önérzetét.

"Megkérlek arra, hogy az apás témát hanyagoljuk! Nekem saját életem van és nekem most indul, és nem úgy szeretnék felmászni a rivaldafénybe, hogy az apám hátán mászom fel. Mert az az ő sikere, az ő, én meg én vagyok. Én még egyelőre nullát nem tettem le az asztalra, és tudom, hogy már idézőjelesen mínuszból indulok, hogy ki az apám!" - fakadt ki a lány.

Eredményre várva... (Fotó: TV2)


A feszültség okát tehát látszólag sikerült tisztázni, de valószínűleg Csengének nem ez volt az utolsó konfliktusa a híres apa miatt: a sztárgyerekek jól ismerik az őket körülvevő előítéleteket.

Az izgalom azonban ezzel egyáltalán nem csökkent a lányok rezidenciájában, sőt, az est közeledtével egyre fokozódott, ekkor került ugyanis sor az első ÖsszeCsapásra a két kiválasztott menyasszonyjelölt között. Hogy kinek kell részt vennie a megmérettetésen, azt részben egy többségi szavazat dönti el (a menyasszonyos héten az anyósoké, az anyósok összecsapásán a menyasszonyoké), majd ellenfelét egy nappal később a Kedvenc Anyós vagy Menyasszony jelöli ki.

Onnan kezdve viszont nekik már nincs beleszólásuk az eseményekbe, a végeredményt a nézők döntik el a szavazataikkal, így előfordulhat olyan eset, hogy szinte egyhangúan szeretnének az anyósok vagy a menyasszonyok valakit a rezidencián kívül tudni, a nézők mégis őt küldik vissza.

Így történt ez a mostani alkalommal is, pedig Ircsi mama szilárdan meg volt győződve róla, hogy a kétgyermekes Másával szemben toronymagasak az esélyei Alexának. Sőt: még a kemény küzdelem végén, az eredményhirdetés előtt is sokan reménykedtek abban, hogy az Anyósok szándéka kerekedik felül és a szavazatok több mint 66 százalékát a nézők Alexára adták - ám végül mégis ő volt az, aki elsőként búcsúzott a versenytől és attól, hogy itt találja meg az igaz szerelmet.

Mása viszont nem sokáig ünnepelhetett: még aznap este csomagolt és szombat reggel útnak indult az általa választott Marcival a szerelem városába, Párizsba.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.