Órákig tartott visszavarrni a szerelmes nő karját
Szex közben veszítette el a karját - Partnere meglépett
Több órányi műtéttel sikerült csak visszahelyezni egy nőnek a karját, ami szeretkezés közben szó szerint amputálódott egy bizarr baleset eredményeképp. A szeretője felszívódott.
2011.08.04 17:29ma.huMeglehetősen bizarr baleset történt egy Horvátország partjainál horgonyzó jacht fedélzetén, amikor egy új-zélandi nő és brit szeretője valami extrém helyen akart hódolni a test örömeinek. A 28 éves Amy R. és újdonsült partnere, akit nem sokkal korábban ismert meg, a hajó fürdőszobájában estek egymásnak, a nő egy törékeny mosdókagyló tetején ülve élvezte az érzéki örömöket.
Csakhogy a nagy heveskedés közepette a mosdó megadta magát, letört Amy súlya alatt, az éles porcelándarab pedig szó szerint pengeként hasította le a helyéről a karját is, mindössze egy darabka bőr tartotta a helyén.
A nő kis híján belehalt a súlyos vérveszteségbe, mire a mentőhelikopterrel sikerült Split kórházába szállítani, az orvosok hat órás műtét során tudták apránként visszailleszteni a sérült végtagot.
A rendőrség egyelőre keresi a brit férfit, aki az eset után elmenekült, így egyelőre csak a nő beszámolójából tudják, hogy valóban baleset történt, de szeretnék meghallgatni a férfi szemszögéből is a történteket - az eltűnése mindenesetre nem javít a helyzetén.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06