Izgatóan nedves fotók egy rakáson
Vérforraló képek: Micsoda vizespóló-verseny!
Micsoda vizespóló-verseny lehetett itt, Lake Bell csupa nedvesség... Azt meg már mondani sem kell, hogy a víz sem volt túl meleg, amivel nyakon öntötték a csábos színésznőt!
Izgató vizesbemutató Lake Bell-módra
Van az úgy, hogy az embernek semmit nem mond egy-egy színésznő neve, és nem azért, mert tehetségtelen, vagy mert nem látott tőle egyetlen filmet sem. Hanem mert amikor játszik, akkor sem az arcát, meg a színészi teljesítményét figyeljük.
Például Lake Bell kinek ugrik be elsőre? Pedig jó néhány filmjét bemutatták nálunk is, aztán tessék, nem emiatt kerül a címlapra, hanem azért, mert izgatóan nedvesen pózol a fényképezőgép előtt.
Ezek után cseppet sem csodálkozunk azon, hogy amikor a Csak szexre kellesz című filmhez keresték a főszereplőt, végül nála kötöttek ki. Kellhetne másra is, de hogy szexre tökéletes alany, ahhoz kétség nem fér! Nézzék csak a képeket!
Kapcsolódó írások:
- Izgató képek: Angyaltól az ördögig, avagy a cicikirálynő ezer arca
- Egy szexi harisnya és más semmi: Emma Frain nem takarta melleit se
- Izgató képek: Csak láncok takarták Arianny Celeste kebleit
- Charlie Sheen nem tudta kielégíteni nimfomán barátnőjét
- Izgató képek: Charlie Sheen is szívesen tesztelte a szépséget!
- Izgató képek: 5 nő 1 medencében 1 pasival...
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06