Többfajta szín és fazon
Védje kutyáját is: Itt az UV-szűrős napszemüveg ebeknek!
Az állatvédő szervezetek nem győznek figyelmeztetni a nyár veszélyeire, amelyek házikedvenceinket érhetik - de ezek közt is ritkán esik szó arról, hogy ebünk szemét ugyanúgy védeni kell, mint a sajátunkat.
2011.07.08 14:29ma.huAnnyi jótanácsot kapunk nap mint nap arra vonatkozólag, hogy mit tegyünk, ha jön a hőség, hogy ne hagyjuk kutyánkat a tűző napon meg a felforrósodott kocsiban, hogy mindig legyen elég vize, de még az ételekre is fokozottabban oda kell figyelni.
Ám ritkán esik szó arról, hogy mi a helyzet az UV-védelemmel, a kutyák szeme vajon nincs veszélyben a káros sugaraktól? Mert hiába az állatok szeme más felépítésű, mint a miénk, sosem lehetünk elég óvatosak.
Aki abszolút biztosra akar menni, annak épp ideje beszerezni - ha még eddig nem tette meg - egy UV-szűrős kutyanapszemcsit! A gyártók minden szempontból felkészültek az extra igényekre: a védőeszköz kapható a csivavától a dán dogig minden fajtának megfelelő méretben, és még színben, fazonban is több tucatnyi lehetőség közül válogathatunk.
Szóval nem kell aggódni azoknak sem, akik télen a saját kabátjukhoz-táskájukhoz-cipőjükhöz passzoló öltözetbe bújtatják kedvenc ebüket, most is nyugodtan lehet divatozni és peckesen vonulni, akár egy városi sétára indulunk, akár a hegyekbe kirándulni!
