Az üzletember jónak tartja az irányt
Demján: nem csalódtam az új kormányban
Döntő fontosságúnak tartja Demján Sándor, hogy a kormány milyen reformokat léptet életbe.
2011.01.31 07:43lapszemleA Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetségének elnöke a Világgazdaságnak adott interjújában kifejtette: nagyon fontos kérdés az is, hogy milyen módon teszik olcsóbbá az államot.
Demján elmondta, hogy nagy reményeket fűzött az új kormányhoz, és nem is csalódott. Elmondása szerint a gazdaság területén csodák nincsenek, a józanul gondolkodók közül senki nem várta, hogy fél év alatt bármilyen számottevő változás lesz. Az elkezdett irányt Demján Sándor jónak nevezte.
Az üzletember az interjúban arról is beszélt, hogy a kedvező adó- és jogszabályok hiányában nem Magyarországra tervezi további jelentős beruházásait. Kérdésre válaszolva kifejtette azt is: ha megkérdezték volna, a kezdetektől fogva támogatta volna a különadó ötletét.
