Nem kizárt a vagyonvesztés

Narancsszín ujjak a zsebben: átvilágítják a magánnyugdíj-pénztári vagyont

Nem kizárt, hogy vagyonvesztés történik a magánnyugdíj-pénztári vagyonban január végéig, amikor megkezdik a vagyonelemek átvitelét az állami alapba - nyilatkozta Selmeczi Gabriella nyugdíjvédelmi megbízott a Magyar Nemzet keddi számában.

2010.11.30 07:34Magyar Nemzet

Selmeczi Gabriella úgy fogalmazott a vagyonvesztés lehetőségét firtató újságírói kérdésre, hogy "remélem erre nem kerül sor, de sajnos nem zárhatjuk ki a lehetőségét.

Ez aktuálissá válik, amikor január 31-vel elindulnak a vagyonelemek az állami alapba."


Arra kérdésre pedig, hogy milyen következményekkel járna a vagyonvesztés, a nyugdíjvédelmi megbízott azt válaszolta: "nem szeretnék prekoncepciót gyártani, de ilyen esetben meg kell vizsgálnunk, hogy ez milyen kategóriába tartozik. Nem tartom kizártnak, hogy akár a bűncselekmény fogalmát is kimerítik bizonyos tevékenységek."

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.