"Senki sem akar tárgyalni"
Fellegi bocsánatot kérni megy Washingtonba - a szocik szerint
Az MSZP reméli, hogy Fellegi Tamás, az IMF-tárgyalásokért felelős tárca nélküli miniszter bocsánatot kér január 11-én kezdődő washingtoni látogatásán, ezzel is oldva azt a helyzetet, aminek eredményeként most "senki sem akar tárgyalni" Magyarországgal.
2012.01.03 11:38MTITukacs István, az Országgyűlés gazdasági bizottságának szocialista tagja kedden, Budapesten tartott sajtótájékoztatóján ismételten gazdasági korrekciót sürgetett az országgal szembeni általános bizalom visszaszerzése érdekében.
Úgy vélte, erre lenne szükség és nem például olyan "buta és szakmaiatlan" nyilatkozatokra, mint amilyeneket a Fidesz és a miniszterelnök szóvivője tett, amikor "belekötött" a jegybank államadósság-adatába.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06